Сплата земельного податку

Дата: 19.10.2023 12:09

Шановні мешканці Роганської громади!

Нагадуємо, що відповідно до п. 14.1.72 Податкового кодексу України, земельний податок – це ОБОВ'ЯЗКОВИЙ платіж, який стягується з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), а також постійних землекористувачів, за винятком пільгових категорій населення, визначених у п. 281.1 ПКУ.

Рекомендуємо мешканцям громади для отримання податкового повідомлення (рішення про нарахування земельного податку ), звернутися з 08:00 до 17:00 (пн. - чт.), з 08:00 до 15:45 (пт.) до кабінету №6 у будівлі Роганської селищної ради, за адресою: селище Рогань, вулиця Героя України Георгія Тарасенка, буд. 1.

Пам'ятайте, що від вашого розуміння та дотримання вимог чинного законодавства залежить функціонування і добробут громади. Сподіваємося на ваше розуміння та своєчасну сплату.