ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ РОГАНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 10.10.2023 16:15

Нагадуємо, що з 05.10 до 31.10 наша громада бере участь в акції «Смілива гривня», яку організовує Національний Банк України. Усі зібрані кошти надійдуть українській армії.

Раді повідомити про те, що додались 3 нові пункти збору монет в різних куточках нашої громади:

1) с. Хроли, магазин "Їжачок" (у сквері);

2) с. Хроли, магазин "Кулиничі";

3) с. Хроли, Торгівельний павільйон "Економ".

Пункти в сел. Рогань діють у звичному режимі:

- Роганська селищна рада (вул. Героя України Георгія Тарасенка, 1);

- Будинок культури (вул. Культури 60, стіл чергового);

- Продуктовий магазин (вул. Культури, 68).

У межах акції «Смілива гривня» приймаються банкноти та монети, якими можна розраховуватися (монети 10, 50 копійок та монети номіналом 1, 2, 5, 10 гривень). Відправте свої монети на фронт! Зробіть свій внесок у перемогу, навіть якщо це 10 коп.!

Важливо! Монети номіналами 1,2,5 та 25 копійок участі в межах акції не беруть. Якщо у Вас залишились монети номіналами 1, 2, 5 та 25 копійок, якими вже не можна розраховуватись, їх можна обміняти у відділеннях уповноважених банків (АТ КБ «ПриватБанк», АТ «Ощадбанк», АТ «ПУМБ», АТ «Райффайзен Банк») та потім переказати на потреби ЗСУ. Термін обміну цих монет триватиме до кінця дії воєнного стану в Україні та ще впродовж трьох місяців (90 календарних днів) після його припинення або скасування. Не всі відділення банків роблять такий обмін, які саме уточнюйте у банків.

Ми вдячні кожному і кожній за ваше бажання підтримати наших захисників. Разом до перемоги!