Шановні мешканці Роганської територіальної громади!

Дата: 29.09.2023 12:06

В рамках співпраці та підтримки населення громади, Роганська селищна військова адміністрація та Державна дослідна станція птахівництва Національної академії аграрних наук України  (с. Бірки, Зміївський район), пропонуємо вам взяти участь в інформаційно-роз’яснювальній кампанії з питань птахівництва.
       Маємо на меті провести безкоштовне первинне навчання, яке дасть можливість початківцям пізнати «ази» галузі птахівництва, а досвідченим у вирощуванні птиці – поповнити свій запас знань, щодо ефективних технологій отримання харчових яєць та курятини в присадибних господарствах.
       Бажаючим прийняти участь у заході, необхідно у термін до 05 жовтня  2023 року зареєструватися, звернувшись до Роганської селищної ради   (вул. Героя України Георгія Тарасенка, 1), каб. №1 з 9-00 до 16-00    (обідня перерва з 13-00 до 14-00), або надіслати інформацію на електронну адресу pozitor@gmail.com.