Стань донором

Дата: 14.08.2023 10:19

Возможно, это изображение текст

Шановні мешканці Роганської громади,

28.08.2023 року о 08:30, у Роганському будинку культури, за адресою селище Рогань, вулиця Культури 60, буде проводитись забір крові для потреб ЗСУ. Просимо всіх небайдужих долучитися до акції збору крові. Це дуже важлива справа, яка може врятувати багато життів наших Захисників!

Ось деякі поради, які можуть забезпечити успішну та безпечну процедуру здачі крові:

1. Вік: Від 18 до 60 років, після 60 років за рекомендаціями лікаря.

2. Підготовка до здачі крові: Забезпечте собі достатній відпочинок та гарний сон перед процедурою. Переконайтеся, що ви маєте здоровий ранок, сніданок та зробили легку фізичну активність.

3. Гідрація: Приймайте достатню кількість рідини до здачі крові. Це допоможе забезпечити вам відповідну гідратацію та полегшить процес взяття крові.

4. Страва перед процедурою: Споживайте легку, збалансовану їжу перед здачею крові. Уникайте вживання важкої, жирної їжі, оскільки це може вплинути на результати ваших аналізів.

5. Відпочинок після здачі крові: Після процедури намагайтеся відпочити протягом 10-15 хвилин і вживайте легку закуску та рідину для відновлення сил.

6. Слідуйте інструкціям медичного персоналу: Під час процедури здачі крові слідуйте інструкціям медичного персоналу. Вони надають вам всю необхідну допомогу та відповідають на ваші запитання.

Заздалегідь дякуємо Вам за Вашу підтримку та участь у цій благородній справі!