Висловлюємо подяку Дитячому Фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Асоціації міст України

Дата: 21.04.2023 15:29

Хочемо висловити щирі слова подяки за підтримку, яка була надана громаді в рамках проєкту «Надзвичайне реагування на підтримку дітей, постраждалих від збройних конфліктів, шляхом грошових переказів територіальним громадам, які включені до Ініціативи «Громади, дружні до дітей та молоді» для підтримки нагальних потреб сімей з дітьми».
Завдяки підтримці Дитячому Фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Асоціації міст України були здійснені ремонти системи опалення Роганського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 2 та коридору 3-ого поверху Роганського ліцею. Ці ремонти були дуже важливими для нашої громади, оскільки вони дають змогу зберегти заклади освіти в громаді в умовах війни.
Ще раз хочемо висловити велику вдячність за вашу підтримку та сприяння у розвитку нашої громади. Нехай ваша робота далі буде продуктивною та корисною для усіх людей, які потребують допомоги.