Висловлюємо подяку Фонду Mіжнародної Солідарності за підтримку пунктів обігріву Роганської громади

Дата: 24.03.2023 10:57

Роганська громада висловлює подяку за підтримку та допомогу в наданні генераторів та пічок для  пунктів обігріву громади в рамках проєкту який реалізовує Фонд Mіжнародної Солідарності ( Solidarity Fund PL in Ukraine )  і співфінансується Польською програмою співробітництва для розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Під час постійних відключень електрики , така допомога стає надзвичайно важливою для наших мешканців.

Ваша допомога вносить великий вклад у забезпечення тепла та комфорту для людей, які найбільше потребують допомоги. Ще раз дякуємо за Вашу підтримку, і маємо надію на подальшу співпрацю.