Роганська громада висловлює щиру подяку за надані генератори в рамках проекту "Гуманітарна допомога для України».

Дата: 23.03.2023 16:17

Роганська громада висловлює щиру подяку за надані генератори в рамках проекту "Гуманітарна допомога для України» .

Даний проєкт реалізовує Фонд Mіжнародної Солідарності  (Solidarity Fund PL in Ukraine) (Республіка Польща) у партнерстві з BGK - BGK - wspieramy rozwój firm (Банк Господарства Крайового) та Європейською комісією (European Commission).

Один з генераторів, було передано Молодіжній раді Роганської селищної ради для можливості безперебійного проведення заходів і тренінгів.

Генератори розраховані як резервне живлення для невеликих соціальних об’єктів: дитячі садочки, амбулаторії та фельдшерські центри й заклади позашкільної освіти.

Дякуємо нашим міжнародним партнерам за таку важливу, та необхідну в цей час підтримку!