АТ «Харківгаз» продовжує доставляти газ споживачам Харківської області

Дата: 31.01.2023 15:48

АТ «Харківгаз» залишається Оператором ГРМ на території Харківської області, продовжує забезпечувати безаварійну і безперебійну роботу газових мереж та відновлювати пошкоджену ворогом інфраструктуру в деокупованих громадах.

Особові рахунки клієнтів та банківські реквізити АТ «Харківгаз» для оплати розподілу газу не змінились.

Компанія вкотре дякує кожній родині, кожному підприємству, які продовжують відповідально і вчасно розраховуватись за послуги АТ «Харківгаз».

Наразі, відповідно до розпорядженням Кабінету Міністрів від 28 травня 2022 р. № 429-р, відбувається інтеграція АТ «Харківгаз» до групи НАК «Нафтогаз України».

У зв‘язку з переходом АТ «Харківгаз» до групи Нафтогаз, змінюються способи передачі показань лічильників для мешканців Харківської області.

Передати показання лічильників клієнти АТ «Харківгаз» можуть наступними способами:

- на сайті gas.ua; client@gas.ua;

- за телефонами: +38066-300-2-888; +38098-300-2-888; +38093-300-2-888;

- а також у центрах обслуговування клієнтів районних дільниць та відділень АТ «Харківгаз».