Дата: 11.01.2023 15:37

Інформаційне повідомлення про проведення громадських обговорень щодо перейменування вулиць в населених пунктах Роганської територіальної громади Харківського району Харківської області

Організатор громадського обговорення – Виконавчий комітет Роганської селищної ради.

Суб’єкт, яким внесено пропозиції щодо присвоєння об’єктам права власності нових назв – Роганська селищна військова адміністрація (Розпорядження начальника селищної військової адміністрації «Про організацію проведення громадських обговорень щодо перейменування вулиць в населених пунктах Роганської територіальної громади Харківського району Харківської області» від 11 січня 2022       року №16.

Перелік назв вулиць, які пропонуються перейменувати:

в смт Рогань:

в’їзд Горького     à     в’їзд Незалежності

вул. Горького      à     вул. Незалежності

пров. Горького      à     пров. Незалежності

вул. 1-го Травня      à     вул. Героя України Георгія Тарасенка

пров. 1-го Травня      à     пров. Героя України Георгія Тарасенка

вул. Гагаріна      à     вул. Стельмаха

вул. Мічуріна      à     вул. Вербна

пров. Мічуріна      à     пров. Вербний

вул. Чехова      à     вул. Кобзаря

вул. Чкалова      à     вул. Захисників України

в с. Лелюки:

вул. Гагаріна      à     вул. Незламності

вул. Суворова      à     вул. Ізюмська

Зауваження та пропозиції (з відповідним обґрунтуванням) подаються у письмовій формі або надсилаються електронною поштою із зазначенням найменування (юр. особи), прізвища, імені, по батькові (фіз. особи) та адреси до 13 березня 2023 року включно, на поштову адресу: 62481, Харківська обл., Харківський район, сел. Рогань, вул. 1-го Травня, буд. 1 або на електронну: rogan.vi2021@gmail.com.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Консультації з питання, що винесено на громадське обговорення можна отримати в Виконавчому комітету Роганської селищної ради за адресою: вул. 1-го Травня, буд. 1, сел. Рогань, Харківський район, Харківська обл.; електронна пошта: rogan.vi2021@gmail.com, телефон: +380 50 599 89 04.

Відповідальна особа за проведення громадського обговорення – заступник начальника відділу економічного розвитку, інвестицій, міжнародної співпраці, комунікацій та туризму Виконавчого комітету Роганської селищної ради – Максим Безверхий.

Результати громадського обговорення будуть оприлюдненні на офіційному сайті Роганської селищної ради за посиланням https://roganska-gromada.gov.ua/ протягом 5 днів після проведення громадських слухань.