Щодо отрмання паливної деревини!

Дата: 05.12.2022 16:54

Шановні мешканці Роганської громади, Харківською військовою адміністрацією видано розпорядження №225 В «Про забезпечення населення територій Харківської області, прилеглих до зони проведення воєнних (бойових) дій, деревиною паливною у період дії воєнного стану», яким затверджено Порядок доставки та безоплатного розподілу деревини паливної серед домогосподарств Харківської області, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України, у період дії воєнного стану.

При визначенні домогосподарств, які потребують забезпечення деревиною паливною, враховуються виключно ті, які не забезпечені іншими системами опалення, окрім дров’яної, та не отримували безкоштовну допомогу (від благодійних, релігійних організацій тощо) у вигляді деревини паливної.

Також, мешканці система опалення яких постраждала внаслідок бойових дій, можуть звернутися за допомогою.

Першочерговому забезпеченню підлягають домогосподарства, в яких проживають:

-одиноко проживаючі особи/подружжя похилого віку;

-сім’ї, до складу яких входять особи з інвалідністю І групи;

-сім’ї, до складу яких входять діти з інвалідністю підгрупи «А»;

-сім’ї, до складу яких входять лише непрацездатні особи (діти, пенсіонери, особи з інвалідністю тощо);

-сім’ї, у яких виховується троє та більше дітей, у тому числі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

-одинокі батько чи мати, які мають на вихованні дітей віком до 14 років;

-сім’ї, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям.

Заява оформлюється згідно з наведеним прикладом. До заяви додаються копії таких документів:

- паспорта

- ідентифікаційного коду

- документів, підтверджуючих належність заявника та членів його родини, що проживають з ним, до певної із визначених категорій.