День Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2022 11:06

За весь час протистояння Майдан став серцем і душею України. Десятки тисяч патріотів вийшли на головну площу країни з благородною метою – побудувати процвітаюче європейське майбутнє для своєї держави. Ні кулі снайперів, ні нелюдська жорстокість не змогли перемогти учасників Революції Гідності. Вони заплатили за свої переконання найвищу ціну – життя, стали прикладом мужності і героїзму, в ім’я кращого майбутнього України. Герої Небесної Сотні назавжди залишиться в наших серцях, символом самовідданості та любові до Батьківщини!
Тепер і ми маємо об’єднатися, стати на захист нашої України заради мирного та процвітаючого майбутнього нашої країни!