ЗАЯВА ПРО НАМІРИ «Реконструкція системи теплопостачання сел. Докучаєвське Харківського району Харківської області»

Дата: 15.02.2022 09:41

ЗАЯВА ПРО НАМІРИ

1 Інвестор (замовник):  Виконавчий комітет Роганської селищної ради

поштова і електронна адреса:  юридична адреса підприємства: 62481, Харківська обл., Харківський район, смт. Рогань, вул. 1 Травня, буд.1, vk@roganska-gromada.gov.ua

2 Місце розташування майданчиків, (трас) будівництва (варіанти): вул. Академічна, 9-А,
сел. Докучаєвське, Харківський район, Харківська область

3 Характеристика діяльності (об’єкта):

Об’єкт проєктування: Реконструкція системи теплопостачання сел. Докучаєвське Харківського району Харківської області

(орієнтовно за об’єктами-аналогами, наявність транскордонного впливу)

Технічні і технологічні дані:

продукцією котельні являється теплова енергія; загальна встановлена потужність після

(види та обсяги продукції, що виробляється, термін експлуатації)

будівництва, складатиме 10,8266 Гкал/год (12,56 МВт); термін експлуатації котлів не менш 30 років

4 Соціально-економічна необхідність планованої діяльності:

Забезпечення теплом житлових будинків селища, закладів загальної середньої освіти, закладів дошкільної освіти, закладу позашкільної освіти, будівлі Харківського Національного Аграрного Університету ім. В.В. Докучаєва та ін., підвищення ефективності роботи устаткування, підвищення рівня пожежної безпеки.

5 Потреби в ресурсах при будівництві і експлуатації:

? земельні – земельна ділянка 0,18 га (в існуючих межах, без змін);

(площа земель, що вилучаються в тимчасове і постійне користування, вид використання)

? сировинних – передбачається використання природного газу, кількість визначається робочим проєктом ;

(види, обсяги, місце розробки і видобутку, джерела одержання)

? енергетичних (електроенергія, паливо, тепло):

(види, обсяги, джерела)

а) електроенергія – для технологічних потреб та освітлення – від існуючих електромереж, об’єм визначається робочим проєктом;

б) паливо – в якості палива для котлів, які встановлюються в котельні, передбачається природний газ;

в) тепло – для опалення приміщень котельні – від місцевих нагрівальних приладів – тепловентиляторів та радіаторів сталевих;

? водних – для холодного водопостачання (технологічні і господарчо-побутові потреби) –

(обсяги, необхідна якість, джерела водозабезпечення)

від існуючої водопровідної мережі, об’єм визначається робочим проєктом;

? трудових – власний персонал, персонал підрядних організацій.

6 Транспортне забезпечення (при будівництві і експлуатації):    транспорт підрядних організацій, власний транспорт

7 Екологічні та інші обмеження планованої діяльності за варіантами:

об’єкт проєктування відноситься до об’єктів, для яких екологічні, санітарно-епідеміологічні, протипожежні, і містобудівні обмеження наведені в діючих державних екологічних нормативних документах, будівельних, санітарних і протипожежних правилах. Данні норми та правила враховані проєктом. Додаткових обмежень для будівництва і функціонування об’єкту, що розглядається, не передбачено.

8 Необхідна еколого-інженерна підготовка і захист території по варіантам:

необхідна еколого-інженерна підготовка проведена розробкою частини проєкту ОВНС

9 Можливі впливи планованої діяльності (при будівництві та експлуатації) на навколишнє середовище:

клімат та мікроклімат:

практичного впливу на клімат об’єкт проєктування не передбачається, передумов до утворення мікроклімату в районі розміщення об’єкта немає;

повітряне середовище:  передбачаються наступні види впливів на повітряне середовище:

?  фізико-хімічний вплив (викид в атмосферу забруднюючих речовин у вигляді аерозолів) – відсутній;

?  хімічний вплив (викид в атмосферу забруднюючих речовин у вигляді газів і парів) –  в межах нормативних показників.

Відповідно до діючих в Україні норм і правил пожежної безпеки, проєктом  передбачені рішення, які забезпечують пожежну безпеку об’єкту проєктування при  виконані вимог проєкту, а при виникненні аварійної ситуації проєктом передбачені заходи для локалізації та швидкої ліквідації пожежі.

Шумовий впливв межах нормативних показників;

кількість тепла, що викидається, не може здійснити суттєвого впливу на стан навколишнього середовища;

вплив від джерел ультразвуку відсутній;

вплив від іонізуючого та радіаційного випромінювання – відсутній;

електромагнітний вплив – в межах нормативних показників;

геологічне середовище   вплив на геологічне середовище не передбачається;

водне середовище:

реконструкція котельні не призведе до змін у водному середовищі. Об’єкт проєктування безпосереднього впливу на водне середовище не здійснює (водопостачання забезпечує інша юридична особа, стоки передаються іншій юридичній особі);

ґрунти: вплив в межах нормативних показників;

рослинний і тваринний світ, заповідні об’єкти: вплив на рослинний і тваринний світ не передбачається;

навколишнє соціальне середовище (населення):  передбачається позитивний вплив за рахунок теплозабезпечення об’єктів соціальної інфраструктури;

навколишнє техногенне середовище: вплив на навколишнє техногенне середовище не передбачається.

10 Відходи виробництва і можливість їх повторного використання, утилізації, знешкодження або безпечного захоронення:

передбачений проєктом комплекс заходів поводження з відходами впливатиме на навколишнє середовище в межах допустимих нормативних значень.

11 Обсяг виконання ОВНС:

? в обсягу, регламентованому ДБН А.2.2-1-2003

11 Участь громадськості:

Участь громадськості: з матеріалами розділу ОВНС можна ознайомитися у виконавчому комітеті Роганської селищної ради за адресою: 62481, Харківська обл., Харківський район, смт. Рогань, вул. 1 Травня, буд.1, тел. (057)740-71-61,  з 930 до 1600.

(адреса, телефон і час ознайомлення з матеріалами проєкту і ОВНС, подачі пропозицій)

Пропозиції та зауваження надсилати протягом 30 днів після опублікування Заяви про наміри.