ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ УЧНІВ РОГАНСЬКОЇ МУЗИЧНОЇ ШКОЛИ ЗА СІЧЕНЬ 2022 РОКУ

Дата: 07.02.2022 10:04

Фото без описуМіжнародний багатожанровий двотуровий конкурс WINTER STORI –2022 Румунія, Бухарест пройшов дистанційно з 18-22 грудня 2022 року. Цей міжнародний проект Україна-Румунія, реалізовано за підтримки та сприяння головного управління культури м. Бухарест.

Головною ціллю та завданням конкурсу було:

- зміцнення міжнародних культурних зв'язків;

- збереження та примноження культурного потенціалу держав;

- виявлення та підтримка талановитої молоді.

Журі конкурсу складалося з висококваліфікованих діячів культури і мистецтв, провідних педагогів профільних закладів вищої освіти, професійних вокалістів, композиторів, мистецтвознавців. Перш за все оцінювалась виконавча майстерність, сценічна витримка, художня виразність номера та артистизм, відповідність репертуару віковим особливостям та збалансованість звучання.

За результатами конкурсу вихованці нашої музичної школи:

Дипломи ЛАУРЕАТА ІІІ ст. отримали наші колективи: інструментальне тріо "КАМЕРТОН" у складі Ірини Костанецької, Зої Малиженкової, Поліни Співак (керівник Юріна Г.О.);

Інструментальний квінтет "2+3" у складі Архипа Петренка, Артемія Мороза, Марії Шелудько, Анни Мороз, та Єсенії Мороз (викладач
Зайцева Г.А.);

ЯРОВА ПОЛІНА соло фортепіано,(викладач Зайцева Г.А.);

Диплом ЛАУРЕТА ІІ ст. отримав інструментальний ансамбль "КАЛЕЙДОСКОП"(керівник Юріна Г.О.)

Ми вітаємо наших учнів та викладачів з високими результатами, і дякуємо батькам учнів за допомогу у технічній підготовці до участі у конкурсах.

Директор ДМШ                                                                                      Валентина Низенко