ІНФОРМАЦІЯ ВІД ХАРКІВСЬКОЇ ОКРУЖНОЇ ПРОКУРАТУРИ

Дата: 07.02.2022 09:45

Харківська окружна прокуратура повідомляє, що відповідно до Закону України від 17.03.2020 №530-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19)», рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.03.2020 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», уведеного в дію Указом Президента України від 13.03.2020 №87, постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19, ст. 11 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст. 7 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», наказів виконувача обов'язків Генерального прокурора від 12.03.2020 №141 та від 13.03.2020 №147, тимчасово обмежено допуск до адміністративних будівель прокуратур та встановлено особливий порядок їх роботи.

У зв'язку з цим на час дії карантину на всій території України проведення особистого прийому заявників, запитувачів інформації, депутатів усіх рівнів в органах прокуратури призупинено.

Разом з цим, заявники та запитувачі мають право звернутись до Харківської окружної прокуратури зі зверненнями та запитами, використовуючи наступні шляхи:

1. направлення письмового звернення на поштову адресу окружної прокуратури: Григорівське шосе, 52, м. Харків, 61098 або Нововодолазького відділу окружної прокуратури: Харківська область, Харківський район,
смт Нова Водолага, пл. Кооперативна, 22, 63200;

2. поміщення звернення чи запиту у скриньку, яка розташована у фойє приміщення прокуратури розташованому за адресою: м. Харків, Григорівське шосе, 52 (будівля Харківської районної Державної адміністрації), 2-й поверх або у фойє приміщення Нововодолазького відділу окружної прокуратури розташованому за адресою: Харківська область, Харківський район, смт Нова Водолага, пл. Кооперативна, 22;

3. подання електронного звернення за визначеною формою на електронну пошту окружної прокуратури: zvern-kharkivska-okruzhna@khar.gp.gov.ua ;

4. звернення на телефон «гарячої лінії» окружної прокуратури: 057-372- 61-08.