Урочисте підняття Олімпійського прапору

Дата: 04.02.2022 16:26

З нагоди проведення ХХІV зимових Олімпійських ігор 2022 року у Пекіні, сьогодні, 4 лютого у Роганській громаді відбулося урочисте підняття Олімпійського прапору.

Церемонія «Свято олімпійського прапору» проводиться у кожній громаді з метою підтримки духу перемоги Олімпійської збірної України.

Наприкінці заходу усі присутні отримали сувенірну продукцію та календар трансляції фінальних змагань наших спортсменів.

До відома! На Олімпіаді Україну представлятимуть 45 спортсменів у 12 видах спорту. Це найбільші у світі змагання із зимових видів спорту, які проводяться раз на чотири роки. У них візьмуть участь понад 4 тисячі атлетів із 95 країн.

Офіційним талісманом зимових Олімпійських ігор-2022 року в Пекіні стала панда на ім’я Бін Дунь Дунь."Бін" з китайської перекладається як "лід", але це слово також означає чистоту та силу. "Дунь Дунь" символізує дітей. Талісман уособлює силу тіла та волі спортсменів, а також покликаний поширювати олімпійський дух.

У складі Олімпійської збірної  України чотири представника Харківського регіону це: Олександра Назарова та Максим Нікітін фігурне катання спортивні танці, Руслан Перехода - лижні гонки та представниця шорт-треку Уляна Дуброва.