УВАГА! Шановні керівники підприємств, установ і організацій, які провадять свою діяльність в населених пунктах Роганської територіальної громади!

Дата: 11.01.2022 17:10

Нагадуємо Вам, що відповідно до Типових правил благоустрою території населеного пункту, затверджених Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлового господарства України № 310 від 27.11.2017 року, визначено межі утримання прилеглих території до земельних ділянок, що перебувають у власності (користуванні) фізичних і юридичних осіб.

Нижче наводимо витяг із додатку до Типових положень про благоустрій населеного пункту:

МЕЖІ
утримання прилеглих територій підприємств, установ, організацій

Прилегла територія

Суб’єкти господарювання, на яких покладається утримання прилеглої території

Межі утримання прилеглої території підприємства, установи, організації (не менше)

1

2

3

4

2

Двори, тротуари, майданчики, покриття проїжджої частини вулиці, інші території земельних ділянок, що надані у власність або користування юридичним або фізичним особам

Власники або користувачі земельних ділянок

20 м від межі земельної ділянки та до проїжджої частини вулиці

4

Території, прилеглі до автозаправних станцій

Суб’єкти господарювання, що експлуатують вказані об’єкти

50 м від межі земельної ділянки, що надана у власність або користування, та до проїжджої частини вулиці

5

Території, прилеглі до торговельних центрів, об’єктів побутового обслуговування, громадського харчування, авторемонтних майстерень, магазинів, ринків, тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності

Суб’єкти господарювання, що експлуатують вказані об’єкти

20 м від межі земельної ділянки, що надана у власність або користування, та до проїжджої частини вулиці

6

Території, прилеглі до колективних гаражів

Гаражно-будівельні кооперативи

А тому, звертаємось до Вас із проханням дотримуватись вимог Типових правил благоустрою в населених пунктах на території Роганської селищної ради і здійснювати очищення від снігу і льоду прилеглих території до земельних ділянок, що знаходяться у вашій власності (користуванні).

Також, звертаємо вашу увагу не те, що відповідно до ст 152 Кодексу України про адміністративні порушення, Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

З повагою, виконавчий комітет Роганської селищної ради.