Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України затвердило інфраструктурний проєкт Роганської територіальної громади, щодо реконструкції існуючої котельні з перекладкою магістральних та внутрішньо квартальних мереж

Дата: 10.01.2022 12:38

Даний проект підлягатиме фінансуванню в рамках програми Danida Business Finance в Україні. Програма Danida Business Finance в Україні – це програма, що реалізується у рамках Данського співробітництва у цілях розвитку згідно з Рамковою угодою між Урядом України та Урядом Королівства Данія. Програмою передбачено надання коштів у вигляді позик та/або фінансової допомоги для фінансування стійких інфраструктурних проєктів у країнах, що розвиваються.

За розпорядженням Роганського селищного голови Марії Черненко, КП "Теплові мережі Роганської селищної ради" у співпраці з виконавчим комітетом Роганської селищної ради було розроблено і успішно представлено конкурсній комісії проект, яким передбачено проведення комплексної модернізації інженерної інфраструктури КП "ТМРСР" з централізованого теплопостачання, що складається з наступних етапів:

???? реконструкція котельні в сел. Докучаєвське;

???? перекладка магістральних мереж;

???? перекладка внутрішньо квартальних мереж.