Програма Президента «Велике будівництво» :Оглядовий майданчик Держпрому вже відвідали приблизно 2500 осіб

Дата: 31.12.2021 09:38

На оглядовому майданчику в Держпромі облаштували дві локації: внутрішнє приміщення, де розташована туристична експозиція, та оглядову зону на даху 12-го поверху будівлі.

Реконструкція проходила у межах Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Загалом, як зазначив директор Департаменту капітального будівництва ХОДА Сергій Жуков, цього року в межах Програми Президента «Велике будівництво» на Харківщині реалізовується 13 об’єктів. 7 об’єктів визначені на цей рік: дитячий садок у Змієві, Лозівський міський Палац культури, Близнюківська центральна районна лікарня, Ізюмський ліцей №2, басейн «Вимпел» у Балаклії, Чугуївський ФОК, а також Держпром.

«Завдяки Програмі Президента "Велике будівництво" реконструйовано будівлю Держпрому та збудовано оглядовий майданчик. У процесі реконструкції оглядового майданчика було встановлено новий ліфт та виконано внутрішні оздоблювальні роботи. А вже наприкінці літа цього року до 30-річчя Незалежності України відбулося урочисте відкриття», – сказав Сергій Жуков.

Окрім цього, на 12 поверсі 6-го під’їзду Держпрому влаштували металевий паркан, скляну огорожу та встановили бінокль.

Також директор Держпрому Микола Чехунов повідомив, що за час роботи оглядового майданчика його відвідало приблизно 2500 осіб.

Наступного року в області продовжать роботи на 6 перехідних об’єктах: будівництві нового басейну «Мобіль» і дитячого садка «Теремок» у Пісочині, онкоцентру, 2 обласних лікарень – травматологічної та дитячої, фізкультурно-оздоровчого комплексу в Люботині.