Роганський академічний ліцей переможець Регіонального баттлу «Супер-їдальня».

Дата: 23.12.2021 12:36
Кількість переглядів: 2022

З метою аналізу стану технологічного обладнання харчоблоків та їдалень у закладах загальної середньої освіти, організації харчування учнів відповідно до вимог Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у Новій українській школі, Департаментом науки і освіти ХОДА серед шкільних їдалень закладів загальної середньої освіти, що відносяться до комунальної власності територіальних громад Харківської області, проводився Регіональний баттл «Супер-їдальня». За результатами конкурсу Комунальний заклад «Роганський академічний ліцей» отримав сертифікат регіонального організаційного комітету з позначкою «Супер-їдальня»! Привітала колектив закладу Ольга АЛФЬОРОВА, заступник директора Департаменту науки і освіти ХОДА – начальник управління освіти. Вітаємо! Бажаємо нових перемог та звершень!