ПІДСУМКИ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ РОГАНСЬКОЇ ДМШ ЗА І СЕМЕСТР 2020-2021 н. р.

Дата: 21.12.2021 11:51

Наближається Новий 2022 рік ,  І семестр добігає кінця.

Для оцінювання рівня обов'язкових навчальних результатів у школі проводяться підсумкові заходи у вигляді академічних концертів, заліків і контрольних уроків на відділах за спеціальностями.

Як відомо, освітній процес у музичній школі - це інтелектуальна творча діяльність, що спрямована на передачу, засвоєння і використання умінь у здобувачів мистецької освіти , а також на формування гармонійно розвиненої особистості. Тому кожний наш захід це мотивація до активної творчості, це усвідомлена потреба, що викликає в учня здатність отримувати задоволення від свого творчого самовияву.

Є учні, які швидко сприймають нормативний зміст програми, деяким доводиться складніше, тому ми надаємо можливість для адаптації  індивідуальних особливостей, потреб і інтересів  кожної дитини. Зацікавленість і допомого батьків тут просто необхідна.

На початку грудня прийшли результати Всеукраїнського дистанційного фестивалю-конкурсу мистецтв           "ОСІННІ МЕЛОДІЇ". Ми брали участь у номінації інструментальне мистецтво.

За підсумками 2-х турів Дипломи ЛАУРЕАТІВ І ступеню отримали такі учні фортепіанного відділу:

ОВСЯННІКОВА ДАЯНА - 5 клас, КУПРЄЄВ НАЗАР - 5 клас,( викладач Бєляєва С.М.), ПЕТРЕНКО  АРХИП - 6 клас, МОРОЗ АРТЕМІЙ - 5 клас, МОРОЗ ЄСЕНІЯ -1 клас, (викладач Зайцева Г.А.)

Диплом ІІ ступеню отримала КОСТАНЕЦЬКА ІРИНА - 2 клас, (викладач Бєляєва С.М.) Вітаємо  всіх з перемогою!

11 грудня в класі викладача Зайцевої пройшов новорічний концерт для батьків;

13 грудня народно-оркестровий відділ провів свій підсумковий академічний концерт (викладачі - Муханова Т.В., Стецюк В.О.)

16 та 21 грудня на фортепіанному відділі пройдуть академічні концерти, а з 22-28 грудня - класні новорічні

концерти для батьків.

26 грудня на Ютуб каналі  в рамках Дитячої філармонії буде транслюватися концерт учнів мистецьких шкіл області "НОВОРІЧНИЙ САУНДТРЕК". Наш інструментальний ансамбль "КАЛЕЙДОСКОП" (керівник  Юріна Г.О.) надіслав свій відеозапис-виступ.

Всі ці заходи надають натхнення до активної творчості, формують навички концертного виступу та розкривають внутрішній духовний потенціал кожної дитини, що і являється основною метою для введення учнів у світ мистецтва.

Бажаємо всім яскравого Нового року і міцного здоров'я!

Директор ДМШ  Валентина Низенко.