Роганська селищна військова адміністрація

Харківської області

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Дата: 08.12.2021 15:49
Кількість переглядів: 1187

 

Повідомлення про розроблення проекту «Детальний план території для будівництва складських комплексів для обслуговування господарської діяльності за межами населених пунктів на території Роганської селищної ради, сел. Докучаєвське, вул. Об’їздна, 1 Харківського району Харківської області».

Детальний план території земельних ділянок, на яких планується будівництво, розташовані за межами населених пунктів на території Роганської селищної ради, сел. Докучаєвське, вул. Об’їздна, 1, загальною площею 9,4280 га, кадастровий номер 6325158500:02:007:0010 та земельної ділянки загальною площею 8,5720 га, кадастровий номер 6325158500:02:007:0011 розроблено на основі:

-  Рішення ХХІІ сесії VIII скликання Роганської селищної ради від 23.11.2021 року;

-  Завдання на розробку детального плану території;

- Державних вимог щодо забезпечення державних інтересів під час розробки Детального плану території для будівництва складських комплексів для обслуговування господарської діяльності за межами населених пунктів на території Роганської селищної ради, сел. Докучаєвське, вул. Об’їздна, 1 Харківського району Харківської області.

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території для будівництва складських комплексів для обслуговування господарської діяльності за межами населених пунктів на території Роганської селищної ради, сел. Докучаєвське, вул. Об’їздна, 1 Харківського району Харківської області»

Мета, склад та зміст детального плану території.

Мета даного проекту – визначення планувальної організації території, оптимальних можливостей розміщення індивідуальної забудови, а також визначення містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки, що проектується (врахування захисної зони прибережної смуги).

Основою для детального плану території послугувала топографічна зйомка ділянки, масштабу 1:500.

Детальний план містить графічні і текстові матеріали, склад яких відповідає завданню на проектування, Державним вимогам та ДБН Б. 1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території».

Пропозиції детального плану мають бути реалізовані протягом нормативного розрахункового терміну їх реалізації 3-7 років згідно п.4.5 ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території».

Рішення детального плану не суперечать функціональному призначенню та містобудівному зонуванню прилеглої території, що визначені у схемі планування Харківського району Харківської області.

У складі детального плану території, другим етапом проектних робіт, виконується проект землеустрою щодо впорядкування території для містобудівних потреб, у якому відповідно до положень детального плану території визначаються межі та площа земельної ділянки та пропозиції щодо формування земельних сервітутів.

До складу проекту детального плану території входять пояснювальна записка та графічні матеріали.

Пояснювальна записка визначає: підстави для розробки детального плану території, існуючі соціально-економічні, містобудівні та природні умови, характеристики рельєфу ділянки, характеристику інженерного обладнання, пропозиції щодо планування та забудови території, розподіл території за функціональним використанням, характеристику забудови, що планується; переважні, супутні та допустимі види використання території, містобудівні умови та обмеження; розміщення інженерних мереж, споруд, транспорту і вулично - дорожньої мережі, організації руху транспорту і пішоходів, інженерної підготовки та інженерного захисту території, комплексного благоустрою та озеленення території, містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища; техніко – економічні показники; проект містобудівних умов і обмежень забудови ділянки сонячної електростанції, перелік вихідних даних.

До графічних матеріалів входять:  Схема розташування території у планувальній структурі населеного пункту; План існуючого використання території, поєднаний опорним планом, та схемою існуючих планувальних обмежень; Проектний план поєднаний зі схемою прогнозованих планувальних обмежень, планом червоних ліній та схемою організації руху транспорту ті пішоходів. Схема організації руху транспорту та пішоходів. Схема інженерних мереж, споруд і використання підземного простору. Схема підготовки та вертикального планування.

Матеріали для ознайомлення можна завантажити за ПОСИЛАННЯМ.

Основні техніко-економічні показники, що відображають зміст детального плану території.

  • Підстава на розроблення Детального плану території – Рішення ХХІІ сесії VIII скликання Роганської селищної ради від 23.11.2021 року.
  • Розробником містобудівної документації виступає ПП «Харківський регіональний інженерно - консультаційний центр» м. Харків,   вул. Сумська, 76.
  • Замовник розроблення детального плану території – Роганська селищна рада.
  • Основою для проекту детального плану території послугували матеріали інженерно-геодезичних вишукувань території надані замовником.
  • Згідно «Державних санітарних правил планування  і забудови  населених пунктів», затв. наказом МОЗ України від 19 06.1996 № 173 санітарно-захисна зона об’єкту проектування  складає 50 м. Найближчі житлові будівлі розташовані на відстані  близько 400 м від межі земельної ділянки у південно-східному та південному напрямку.

Інформація про місце і строки ознайомлення з проектом детального плану.

Інформаційні заходи щодо ознайомлення громадськості з проектом детального плану території заплановані у вигляді експонування матеріалів та схем детального плану території у приміщенні Роганської селищної ради.

Телефон для довідок – (067)-713-93-35

Строк ознайомлення з проектом детального плану: з 08.12.2021 р. по 08.01.2022 р.

Інформація про посадову особу органу місцевого самоврядування, відповідальну за організацію розгляду пропозицій.

Посадова особа апарату виконавчого комітету Роганської селищної ради Харківського району Харківської області, відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості – спецаліст відділу земельних відносин Юрій Перекупський.

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій:

- строк подання пропозицій до проекту детального плану: з 08.12.2021р. по 08.01.2022р.;

- строк  завершення розгляду пропозицій до проекту детального плану: пропозиції громадськості реєструються та розглядаються замовником містобудівної  документації у місячний строк з дня їх надходження;

- місце подання пропозицій: у письмовій формі на адресу Роганської селищної ради: 62481, Харківського району Харківської області сел. Рогань, вул. 1-го Травня, буд. 1.

Громадськість – одна чи більше фізичних або юридичних осіб, їх об’єднання, організації або групи, зареєстровані на території, на яку поширюється дія документа стратегічного планування. (Закон «Про стратегічну екологічну оцінку»).  Відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. № 555, пропозиції до проектів  містобудівної документації можуть  подаватися  в письмовій та/або  усній формі під час громадських слухань із внесенням їх до протоколу  громадських  слухань. Письмові пропозиції подаються під час  громадського обговорення протягом строків, надання пропозицій. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із  зазначенням  прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із  особистим  підписом.  Юридичні  особи  подають  пропозиції  із зазначенням  найменування  та  місцезнаходження  юридичної  особи.

Анонімні пропозиції не розглядаються.

 

Інформація про дату, час і місце проведення громадських слухань:

11 січня 2022 року об 14:00 за адресою: Харківський район Харківська область смт Рогань, вул. Культури, 60 в приміщенні Роганського будинку культури.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь