27 листопада — День пам’яті жертв голодоморів!

Дата: 27.11.2021 12:50

Сьогодні, Україна і світ вшановують пам’ять мільйонів жертв штучних голодоморів. Ці страшні роки  назавжди вписані в нашу історію, як одні з найтрагічніших її сторінок, коли доведені до відчаю українці помирали з голоду й кожного дня боролися за шматочок хліба та своє життя.
Наш обов'язок — не просто зберегти пам'ять про загиблих співвітчизників, а й винести з минулого свій урок, щоб такі трагедії більше ніколи не повторилися.
Цього року 27 листопада о 16:00 традиційно відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання та акція «Запали свічку пам'яті» — кожен може запалити на вікні свічку для вшанування всіх загиблих у цих трагічних подіях!