Результати проєкту "Школа супергероїв "

Дата: 24.11.2021 15:23

На початку сесії Роганської селищної ради молодь Роганської громади отримала сертифікати про проходження тренінгової програми "Лабораторія супергероїв" від Української академії лідерства! Учасників привітав заступник начальника Управління у справах молоді та спорту ХОДА - Едуард Павленко

“Лабораторія супергероїв” - це 3-х денна програма неформальної освіти для молоді віком від 14-20 років з територіальних громад Харківської області, яка будується на поєднанні елементів емоційного, інтелектуального та суспільного розвитку на основі цінностей та геному лідера УАЛ та реалізувалась на базі молодіжних просторів в громадах області.

Під час програми пройшли  заняття:
- проектного і тайм-менеджменту,
- розвитку критичного мислення та ораторського мистецтва,
- мрієбудування та цілепокладання,
- волонтерство та напрацювання власних ідей міні-проектів)

Програма була реалізована  Українською академією лідерства за підтримки Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації в партнерстві з Роганською селищною радою! У рамках тренінгу було складено проекти, і вже на сьогоднішній день реалізовано один з них - «Хеллоуін» та квест , звіт якого молодь  представила у форматі презентації.

Також в рамках нагородження були відзначені організатори свята Halloween та тематичного квесту, який провели 7-го листопада в селищі Докучаєвське!