ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ УЧНІВ РОГАНСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ МУЗИЧНОЇ ШКОЛИ ЗА ЖОВТЕНЬ-ЛИСТОПАД 2021 РОКУ

Дата: 15.11.2021 10:04

В кінці жовтня 2021 року пройшов Всеукраїнський творчий дистанційний конкурс "Перлина мистецтва "ОСІННІЙ ЗОРЕПАД". Цілі та завдання конкурсу: виявлення та підтримка талановитої молоді, збереження та розвиток національної культури і мистецтва, зміцнення культурних зв'язків і розвиток творчої співпраці.

Журі оцінювало рівень майстерності учнів мистецьких шкіл, збалансованість звучання в ансамблі, відповідність репертуару виконавчим можливостям та віковій категорії, сценічність та артистизм.

Вихованці музичної школи взяли участь у цьому багатожанровому конкурсі. У номінації інструментальний жанр учні класу викладача
Зайцевої Г.А. були нагороджені ДИПЛОМОМ за зайняте І місце. Ансамбль, у складі МОРОЗ АННИ, МОРОЗ ЄСЕНІЇ та МОРОЗА АРТЕМІЯ, ШЕЛУДЬКО МАРІЇ та ПЕТРЕНКА АРХИПА, виконав твір П. Моріа "Ель Бімбо".

Інструментально-джазовий квартет "КАЛЕЙДОСКОП"(керівник Юріна Г.О.) у складі: ОЛЕГА ВОЛОХОВА, АРХИПА ПЕТРЕНКА, КАТІ КОСТАНЕЦЬКОЇ та КОВТУНА ЛЕОНІДА виконали два твори: Галоп В. Чепеленка і "Ти-це все" Дж. Керна. За оцінками журі вони отримали за кожний твір два ДИПЛОМИ за І місце.

А вокальний ансамбль "КАРАМЕЛЬКИ"(керівник  Протопопова Н.С.) за виконання пісні О. Злотника" Жив дідусь у білій хаті" отримав ДИПЛОМ за ІІ місце.

Вітаємо нашу талановиту молодь з високими результатами, бажаємо подальших перемог та творчих успіхів.

Директор ДМШ  Валентина Низенко.