ВІТАННЯ З ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА!

Дата: 09.11.2021 08:29

Вітаємо всіх працівників закладів культури, творчі колективи, професійних артистів та аматорів, клубних працівників, викладачів школи мистецтв, бібліотекарів, всіх тих, хто любить та плекає українську культуру, з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Висловлюємо щирі слова подяки за збереження безцінних духовних скарбів нашого народу, примноження культурного надбання, осучаснення українських та місцевих традицій. Своєю працею Ви не тільки прививаєте молодому поколінню ідеали добра та краси, а й кожної миті даруєте радість і щастя всім оточуючим, запалюєте людські серця та спонукаєте їх до романтизму та віри в диво.

Бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, добробуту та благополуччя, миру в домі та сім’ї, невичерпної енергії і сміливих ідей, високих творчих досягнень та рясних оплесків в знак визнання вашої праці!

З повагою Роганський селищний голова                                  Марія ЧЕРНЕНКО