HALLOWEEN – ДЛЯ АКТИВНОЇ МОЛОДІ РОГАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 08.11.2021 11:43

Активна молодь громади, члени Молодіжної ради Роганської селищної ради підготували для дітей і молоді свято Halloween та тематичний квест, які провели 7-го листопада в селищі Докучаєвське. На заході на учасників чекали цікаві локації, фотозона, квест «Шлях жахів» та перегляд тематичних короткометражних фільмів під відкритим небом.

Квест складався з 8-ми локацій, розташованих по всій території
сел. Докучаєвське. Учасники мали змогу позмагатися у спритності, кмітливості і тематичних знаннях. Вікових обмежень для участі не було, тому даний захід об’єднав сім’ї та дітей різного віку в команди. Загалом в квесті прийняли участь більше 70 дітей та підлітків громади.

Переможці отримали подарункові сертифікати та солодощі від партнерів й організаторів заходу.

Функціонування точок квесту забезпечили волонтери, школярі та студенти ДБТУ. Технічна підтримка КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості».