ПЕРЕМОГА У ФІНАЛІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ КОЗАЦЬКОЇ КУЛЬТУРИ «КОЗАЦЬКИ БАРВИ»

Дата: 26.10.2021 08:20

На минулому тижні завершився Всеукраїнський дистанційний фестиваль-конкурс козацької культури «Козацьки Барви».

У фіналі нашу громаду представляв Народний аматорський вокальний ансамбль «Мрія» Пономаренківського сільського клубу Роганської селищної рад (художній керівник – Олександр Кириченко).

За результатами фінальної частини конкурсу:

Народний аматорський вокальний ансамбль «Мрія» отримав диплом за ІІ місце у номінації «Українська народна пісня у сучасній обробці»,

а його солістка Ганна Максименко – диплом за І місце в номінації «Українська народна пісня у сучасній обробці».

Вітаємо з перемогою та бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого натхнення, енергії, успіхів і багато призових місць!