Привітання працівників АТ "Роганська картонна фабрика"

Дата: 13.10.2021 13:14

Перший заступник Роганського селищного голови Руслан Шелудько привітав грамотами й подяками Харківської обласної ради та Виконавчого комітету Роганської селищної ради  працівників АТ "РОГАНСЬКА КАРТОННА ФАБРИКА" за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток целюлозно-паперової промисловості Харківської області та з нагоди професійного свята.

Ми долучаємося до привітань з нагоди Дня працівників целюлозно-паперової промисловості, бажаємо вам та вашим сім’ям здоров’я, процвітання, оптимізму, миру, щастя, а АТ "РОГАНСЬКА КАРТОННА ФАБРИКА" постійного розвитку, високих результатів роботи та розширення виробничих потужностей.