ВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ ВІД РОГАНСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Дата: 03.10.2021 06:39

Шановні вчителі, викладачі, педагоги, працівники та ветерани освітянської праці!

У першу неділю жовтня, ми святкуємо душевне й радісне свято, сповнене посмішок наших мудрих і добрих наставників: вихователів дитсадків, шкільних вчителів, викладачів вузів. Кожен з нас згадує свого Вчителя, який запалив іскорку знань, був старшим другом і наставником, давав поради та вірив у наші успіхи, привів нас до перших життєвих і професійних перемог.

Саме Ви, шановні педагоги, присвятили своє життя одній зі найважливіших справ – навчанню та вихованню підростаючого покоління. Ви вкладаєте свої знання, життєвий досвід, мудрість, почуття в своїх учнів, невтомно і наполегливо плекаєте молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни. Цінність багатьох речей втрачається з часом, але любов до вчителя залишається незмінною.

Від Роганської селищної ради та особисто від себе хочу подякувати Вам за високий професіоналізм, безкінечний творчий пошук, самовідданість своїй справі та своїм учням, життєву мудрість, знання та досвід, яким Ви невпинно ділитесь з дітьми.

Хай ваше життя завжди наповнюється любов’ю й повагою ваших учнів. Бажаю Вам міцного здоров’я, життєвої наснаги, невичерпної енергії, злагоди і добробуту, високих професійних успіхів та особистих досягнень, здійснення мрій і яскравих усмішок ваших вихованців!

З повагою Роганський селищний голова Марія Черненко