Відділ обслуговування громадян № 18  (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області повідомляє:

Дата: 20.09.2021 09:30

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЙ ДО КІНЦЯ ЦЬОГО РОКУ

Ще кілька підвищень пенсій має відбутися до кінця 2021 року. Зокрема, з 01 жовтня заплановано встановлення виплати до 400 грн.

особам, яким виповнюється від 75 до 80 років.

Із 1 грудня у звязку зі зростанням прожиткового мінімуму під-вищиться мінімальна пенсія за віком, доплата за понаднормативний стаж, зростуть розміри надбавок, доплат, підвищень та мінімальних пенсійних виплат.

Водночас із 1 грудня збільшиться до 6500 грн. мінімальна заробітна плата, а це означає, що мінімальна пенсія за віком для пенсіонерів віком від 65 років за наявності в них страхового стажу 30/35 років також збільшиться з 2400 до 2600 грн.