ЕТНОФЕСТИВАЛЬ «САД ПІСЕНЬ СКОВОРОДИ»

Дата: 13.09.2021 10:18

11 вересня на Грушевій галявині в Бабаївському лісі в смт Бабаї  пройшов щорічний етнографічний фестиваль «Сад пісень Сковороди». Цього року всі заходи проходили

Перед гостями фестивалю виступили колективи з усієї області, які виконали авторську музику, обробки та інтерпретації народних пісень, продемонстрували нові напрямки розвитку сучасного фольклорного музичного мистецтва. Також на головній сцені фестивалю цього року виступив заслужений артист України.

Роганську селищну територіальну громаду представляв народно-зразковий дитячий ансамбль танцю «Зоряна».

Етнічні фестивалі – це дієвий спосіб популяризації культури та традицій через майстер-класи з гончарства, ковальства, різьбі, лозоплетіння від майстрів декоративно-прикладного мистецтва.