Вітання Голови Черненко Марії Вікторовни до Дня Знань

Дата: 01.09.2021 07:38

Дорогі школярі та студенти! Шановні педагоги та батьки!

Від щирого серця вітаю Вас з чудовим святом - Днем знань!

1 вересня - це свято, повне хвилювань і радості. В цей день для першокласників і першокурсників настане нове життя, повне цікавих зустрічей і дивовижних відкриттів. Для випускників розпочнеться рік, який стане для них визначальним у виборі професії та подальшого життєвого шляху. Це особливий день для всіх педагогів, що зустрічають своїх вихованців на порозі навчальних закладів, і для батьків, що проводжають дітей в країну знань.

Цього року перший дзвінок в нашій громаді прозвучить для першокласників. Щиро вітаю новоспечених школярів і бажаю їм успіхів у навчанні. Нехай легко підкоряються найвищі вершини знань, а будь-які сміливі задуми знаходять успішне втілення! Хочеться відзначити, що Роганська громада по праву пишається високими досягненнями юних жителів нашої громади і їх викладачів у навчальній, науковій та творчій діяльності. Наші школярі та студенти постійно стають переможцями і лауреатами всеукраїнських та міжнародних конкурсів, олімпіад, фестивалів, показують відмінні результати ЗНО.

Бажаю в новому навчальному році всім учням і студентам наполегливості в отриманні знань, гарних оцінок і вірних друзів; викладачам - талановитих і вдячних учнів; батькам - терпіння і віри в своїх дітей.

Зі святом - з 1 вересня!