У  Роганській громаді відбулися урочистості з нагоди 30-річчя незалежності України, та дня Державного Прапора

Дата: 25.08.2021 11:48

Розпочались свята 21 серпня в селищі Докучаєвське , на території ХНАУ ім. В. В. Докучаєва біля першого   корпусу.

23 серпня свято відбулось в селі Хроли. На свято завітали депутати Харківської обласної ради Олександр Скорик та Катерина Курашова, які привітали жителів громади. Слід відзначити, що в цей день Хроли святкували також день села та річницю звільнення  села від німецьких військ.

24 серпня святковий концерт відбувся в селищі Рогань біля будинку культури.

В кожному населеному пункті для дітей  було встановлено безкоштовний  батут, мешканці мали змогу відвідати фотозону та ярмарку творчих робіт. Також було проведено вечірні дискотеки для всіх охочих.

На святкових концертах всіх жителів вітали творчі колективи Роганського та  Пономаренківьського будинків культури і гості.

Голова Роганської громади Марія Черненко  тепло привітала жителів  всіх  населених пунктів та  відзначила  Почесних жителів громади подяками від виконавчого комітету.