Вітання Голови Роганської громади до 30-річчя Незалежності України

Дата: 24.08.2021 12:20

Шановні мешканці Роганської громади!

Від щирого серця вітаю Вас з 30-ти річчям Незалежності України!

За 30 років Незалежності, ми пройшли

нелегкий шлях нестабільності 90-х років, соціально-економічних перетворень, політичних та економічних криз. Нам довелося заново формувати нові правила та стандарти життя, які ще й досі треба покращувати.

Ми боролися та боремося з зовнішньою агресією та бажанням усіляко обмежити розвиток нашої країни!

І зараз українці, ціною свого життя борються за те, щоб ми були вільними та незалежними!

Нам пощастило стати учасниками творення сучасної України, разом з нею оправлятися від поразок та святкувати перемоги. Нам випала велика честь, а на плечі лягла висока відповідальність, адже від кожного з нас залежить, в якій країні будуть жити наші діти та внуки.

В роковини здобуття Незалежності, хочу побажати нам єдності, згуртованості та взаєморозуміння для вирішення всіх проблем та подолання викликів, які стоять перед нашою країною та громадою! Я впевнена, що разом з Вами, ми знайдемо ті рішення, які дозволяють з кожним роком робити наше життя комфортнішим та створити такі умови, на які заслуговує кожен громадянин незалежної європейської країни.

Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі, будьте здорові та щасливі, живіть в достатку та гармонії з собою!

Зі святом Вас! З Днем Незалежності! З нами Бог і Україна!