Урочисте відкриття другої зміни в ПЗОВ "Лісова галявина"

Дата: 20.08.2021 18:23

20 серпня 2021 року відбулося урочисте відкриття другої зміни в ПЗОВ "Лісова галявина".
155 дітей Харківського району відпочиватимуть 18 днів у дружньому колі однолітків.
Захід відвідали заступник голови Харківської районної державної адміністрації Андрій Андрєєв, депутат Харківської районної ради Олег Казаков, Пісочинський  селищний голова Олег Чернобай, Безлюдівський селищний голова Микола Кузьмінов, Роганський селищний голова Марія Черненко, які привітали дітей та побажали їм гарного настрою, яскравого відпочинку, теплих, сонячних днів та приємних вражень від перебування в оздоровчому таборі.

Дякуємо Голові Харківської районної ради Володимиру Кацубі, Голові Харківської районної державної адміністрації Юрію Раїні та всім громадам, які допомогали у підготовці до відкриття закладу в цьому році заради наших дітей!

Бажаємо всім дітям гарного насичено відпочинку перед початком нового навчального року!