НАРАДА У ДЕПАРТАМЕНТІ ЖКГ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЩОДО СИТУАЦІЇ З ОПАЛЕННЯМ В РОГАНСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 17.08.2021 11:47

У Департаменті житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Харківської обласної державної адміністрації пройшла зустріч з керівництвом Роганської територіальної громади щодо переведення ряду об'єктів сел. Докучаєвське на індивідуальне опалення.

Високий рівень заборгованості КП «Роганські теплові мережі» за газ та аварійний стан теплових мереж та котельні в сел. Докучаєвське, де всі котли потребують заміни, призвело до того, що єдиним шляхом отримувати тепло в домівки – є перехід на індивідуальне опалення.

Представники всіх рівнів влади та профільні фахівці на даному етапі наголошують на тому, що доцільно і найбільш економічно для мешканців, в сучасних реаліях, буде перейти на індивідуальне газове опалення і тільки при такому сценарії, ми можемо розраховувати на фінансування з обласного бюджету.

У нараді взяли участь представники:

-Харківської районної державної адміністрації;

-Роганської ОТГ;

-АТ "Харківгаз";

-АТ "Харківобленерго".

В ході зустрічі визначені завдання для учасників процесу й актуальні питання щодо комунікаціїї між керівництвом Роганської територіальної громади з "Харгівгазом" та "Харківобленерго".