ФЕСТИВАЛЬ ПАТРІОТИЧНОЇ ПІСНІ «PATRIOTFEST»

Дата: 16.08.2021 10:12

На фестивалі патріотичної пісні «PatriotFest», що проходив 15 серпня 2021 року в національному природньому парку «Гомільшанські ліси», нашу територіальну громаду представляли учні Роганської дитячої музичної школи Валерії Руденко та Тетяни Посилаєвої (музичний керівник Потопопова Наталія Савівна).

Наші дівчата вразили та підкорили своїм виконанням як глядачів, так і журі. Тому закономірним став результат – 2 призові місця.

Валерія Руденко виступила з українською народною піснею у джазовому аранжуванні «Чом ти не прийшов?» – за професійне та емоційне виконання отримала диплом за перше місце.

Тетяна Посилаєва вразила всіх присутніх своїм голосом та неймовірним виконанням пісні Океану Ельзи «Не твоя війна» та була нагороджена дипломом за друге місце.

Бажаємо Вам подальших творчих успіхів та нових перемог.