Дата: 06.08.2021 13:52

5 серпня 2021 року в Роганському будинку культури, було проведено засідання робочої групи з розгляду планувальних рішень території Роганської територіальної громади в рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

До роботи групи, крім її учасників – керівництва Роганської селищної ради, профільних спеціалістів виконавчого комітету Роганської селищної ради, бізнесу та представників громадськості нашої громади, долучилися керівник напряму земельної реформи Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) Сергій Кубаха, регіональний координатор Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) Олена Кулик, керівник технічного департаменту ТОВ «БломІнфо-Юкрейн» Катерина Резнікова, директор ТОВ «Земінформ» Павло Матвеєєв, головний архітектор проекту Лідія Чижевська та експерти співвиконавців проекту.

На засіданні були представлені напрацювання по комплексному плану та планувальні рішення, які були обговорені з учасниками робочої групи та представниками бізнесу.

В процесі детально обговорили:

перспективи розвитку території;

нові транспортні розв'язки;

потреби місцевих інвесторів та рішення для їх потреб.

Дякуємо Програмі USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) за надану можливість прийняти участь в пілотному проекті, реалізація якого стане одним з основних інструментів її успішного розвитку та залучення інвестицій.