УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ ВІДКРИТТЯ ПЕРШОЇ ТАБІРНОЇ ЗМІНИ У КНП «ДЗОВ «ЛІСОВА ГАЛЯВИНА»

Дата: 30.07.2021 11:47

У КНП «ДЗОВ «Лісова галявина», що розташований на території Височанської громади, розпочався літній оздоровчий сезон 2021 для дітей Харківського району.

29 липня, відбулось яскраве відкриття І табірної зміни. Сплески енергії, радощів, юності та креативу відчувалися у кожному куточку, дбайливо підготовленої території закладу до зустрічі дітлахів.

До церемонії офіційного відкриття долучилися голова Харківської районної ради Володимир Кацуба, керуюча справами виконавчого апарату Харківської обласної ради Оксана Малишева, заступник голови Харківської районної державної адміністрації Володимир Усов, голова Пісочинської селищної ради Олег Чернобай та голови інших територіальних громад району. Роганську селищну раду на заході представляв директор КУ «Центр надання соціальних послуг Роганської селищної ради Харківського району Харківської області» Віталій Нещеретний.

Зворушлива атмосфера урочистого заходу, море посмішок, щирих побажань та привітань, радісні обличчя, як дітей, так і дорослих – це доках того, що свято відкриття першої зміни в «Лісовій галявині», стало ще однією яскравою сторінкою в житті табору.