БУТИ ДОНОРОМ – ЦЕ БЛАГОРОДНО І КОРИСНО!

Дата: 29.07.2021 12:14

Харківський обласний центр служби крові інформує!

У організмі людини міститься в середньому близько 5 літрів крові, тобто 7% від ваги його тіла.
Доза кроводачі абсолютно нешкідлива і безпечна для здоров’я донора, є 450 мл, причому він втрачає переважно рідку частину крові- плазму, яка відновлюється протягом 18-20 годин.
Після здачі крові у донора зберігається добре самопочуття, апетит, нормальна працездатність.

ПРИВІЛЕЇ ДОНОРАМ

• Безкоштовне медичне та лабораторне обстеження з видачею довідки про стан здоров’я (аналізи на ВІЧ, гепатит В і С, сифіліс, рівень гемоглобіну, група крові і резус -належність, обстеження на імуноглобуліни-G(COVID-19)).
  • В день здачі крові і її компонентів – звільнення від роботи із збереженням середнього заробітку або надається інший день відпочинку із збереженням середньомісячної заробітної плати, або цей день може бути приєднаний до щорічної трудової відпустки.
  • Безкоштовне харчування або грошова компенсація після донації.
  • Гарячий чай перед донацією

ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СУЖБИ КРОВІ

ГРАФІК РОБОТИ:

Прийом донорів

ПОНЕДІЛОК — П’ЯТНИЦЯ 8:00-15:00

КОЖНА ТРЕТЯ СУБОТА МІСЯЦЯ 8:00-13:00

Видача компонентів крові  — ЦЛОДОБОВО

Контактна інформація:

Call-центр — (057) 341-48-78 — консультативна допомога, запис на прийом — з 9:00 до 15:30

Приймальня — (057) 337-85-01.

Реєстратура — (057) 337-69-90.

Відділ організації та трасфузіологічної допомоги — (057) 337-85-55;

Відділення логістики — (057) 337-33-96(057) 337-84-95 (Цілодобово)

Лабораторне відділення — (057) 336-03-99.