Цифрова освіта в «Дії»: кваліфіковано і доступно про використання електронного підпису

Дата: 22.07.2021 11:54

Міністерство цифрової трансформації презентувало громадськості освітній серіал про запровадження цифрового підпису на платформі «Дія». Навчальний курс складається з семи серій, кожна тривалістю від 4 до 9 хвилин.  У кожній з них йдеться про особливості створення і використання власного  цифрового підпису.

Цифровий підпис необхідний сьогодні для реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу громадян та бізнесу до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу та спрощення ведення бізнесу.

Проте, у громадян часто виникає багато запитань, на які потрібно шукати відповіді. Які можливості дає електронний підпис? Як безпечно його зберігати? Де отримати? Як використовувати? Як підписати документ? Всі ці та багато інших запитань доступно розкриваються в серіалі за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-signature?fbclid=IwAR3KmC-sLFO7kpUTTrw0dOmMJ_5KBUFrsSzVAz-UJsXOK78QqeNhS6HjeEE.