МАРІЯ ЧЕРНЕНКО НА ЗАСІДАННІ КОМІТЕТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ТА ЗЕМЕЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

Дата: 14.07.2021 08:20

Голова Роганської селищної ради Марія Черненко 13 липня прийняла участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, на якому був проведений круглий стіл на тему: "Зміни у правовому регулюванні планування використання земель: готовність до реалізації та можливі проблеми у застосуванні".

Особливо приємно, що наша громада отримала запрошення на такий захід, тому що Роганська селищна територіальна громада є учасником пілотного проєкту з розробки комплексних планів просторового розвитку територій Роганської громад Харківської області, який реалізовується за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО).

Під час круглого столу, представили результати і перші досягнення в ході реалізації проєкту, а й в експертному середовищі проговорили проблемні моменти при запровадженні просторового плануванні на місцевому рівні, починаючи з отримання вихідних даних для розроблення планів і містобудівної документації до похибок і помилок в кадастрах.

Хочемо подякувати всім організаторам даного заходу за чудову організацію, приділену увагу до такої актуальної теми для всіх громад України, експертам за фахові доповіді та жваве обговорення, нашим партнерам Програмі USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) – за можливість отримати плани просторового розвитку для нашої громади, допомогу та постійний супровід з кожного питання, яке виникає під час реалізації проєкту.