РОБОЧИЙ ВІЗИТ ГОЛОВИ ХАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЮРІЯ РАЇНИ ДО РОГАНСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 12.07.2021 19:04

Сьогодні, 12 липня 2021 року, з робочою поїздкою, Роганську громаду відвідали голова Харківської районної державної адміністрації Юрій Раїна з заступником голови Харківської райдержадміністрації Александр Цупило.

Очільники  району оглянули об’єкти соціальної сфери та комунального господарства на стан та проведені роботи для підготовки до осінньо-зимового періоду.
Роганський селищний голова Марія Черненко розповіла про основні проблеми та виклики, які стоять перед громадою, представила основні цілі соціально-економічного розвитку.
За результатами поїздки Юрій Іванович наголосив, що районна та місцева влада Харківського району тільки разом можуть вирішити проблеми, які накоплювалися роками й працювати над їх вирішенням потрібно уже сьогодні.