25.06 відбувся захід до Дня молоді "EnergyYouth"

Дата: 30.06.2021 09:08

У програму святкування було включено урочисте вручення  подяк профільним відділам  громад Харківщини,  за розвиток і підтримку молодіжної політики. Роганську громаду представив начальник відділу спорту та молоді роганської селищної ради Андрій Шамрай.

"Одержання подяки від  управління у справах спорту та молоді Харківської обласної державної адміністрації, надає натхнення для подальшої роботи у розвитку молодіжної політики і спорту. " - зазначив Андрій.

У заході прийняли участь молодіжні організації новостворених та існуючих громад. Серед присутніх були, Начальник управління у справах спорту та молоді Харківської обласної державної адміністрації - Костянтин Ананченко, начальник відділу з молодіжної політики та оздоровлення дітей Едуард Павленко, в.о. директора Харківського обласного центру молоді  Світлана Родак.