З ДНЕМ МОЛОДІ!

Дата: 27.06.2021 08:16

Шановна молодь і всі ті, кого наповнює нестримна енергія молодості у будь-якому віці! Сьогодні в Україні святкується День молоді. Це свято всіх молодих людей, потужної енергетики, літа, гарного настрою і позитиву.

Молодість – основа майбутнього життя, тому важливо використати всі можливості, які відкриваються перед Вами. Навчайтесь новому, працюйте над собою, досягайте успіхів, кохайте, не бійтесь брати на себе відповідальність і обов`язково перемагайте!

Саме Вам у найближчому майбутньому треба буде брати на себе відповідальність та розвиток нашої громади і всієї України, працювати на те, щоб ваші батьки, дідусі і бабусі жили в процвітаючій країні.

Будьте здорові і щасливі, несіть чесність та добро, оптимізму Вам та невичерпної енергії! Нехай прекрасні роки молодості подарують вірних друзів і незабутніх вражень. Не бійтесь проблем і поразок, перед Вами відкритий весь світ з мільйонами можливостей, ніколи не зупиняйтеся і йдіть тільки вперед до своєї цілі, до нових перемог! Залишайтеся завжди молодими, любіть життя!

З повагою,
Роганський селищний голова    Марія Черненко