УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ 23 червня 2021 року в сел. РОГАНЬ і сел. ДОКУЧАЄВСЬКЕ

Дата: 22.06.2021 15:07

За  інформацією, наданою АТ "Харківобленерго", 23 червня 2021 року з 09.00 до 17.00 в сел. Рогань і сел. Докучаєвське буде відключено електроенергію у зв'язку з робота на ЛВП:

сел. Рогань:
вулиці Лесі Українки, Подольська,  Жасмінова, Чехова, Культури, Наукова, Вишнева, Чугуївська, Козацька, Зарічна, Дружби, Весела, Б. Хмельницького, Південна, Східна, Зернова, Гагаріна, Космічна, Коцюбинського, Дослідна, Харківська, Мічурина, Паркова, 1-го травня, Соборна, Квіткова, Чкалова, Зоряна.

провулки Заярський, Польовий, Культури, Східний, Вишневий, Селянський, Роганський, Веселий, Овражний, Межовий.

сел. Докучаєвське:
вулиці Джерельна та Шкільна