22 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ

Дата: 22.06.2021 09:44

Цього дня ми згадуємо усіх полеглих на фронті героїв-захисників рідної землі, замучених у репресійних таборах і загиблих в тилу від голоду та нелюдських умов.

Ми тужимо за тими, хто ціною свого життя виконав святий обов’язок і захистив свою Батьківщину, хто забезпечив нам вільне майбутнє. Ми низько схиляємо голови перед нашими дорогими ветеранами, яких залишилося не так багато, і дякуємо їм за мужність, стійкість і героїзм. За те, що Вони підняли країну з руїн і відродили незалежність нашої держави.

Цього дня як ніколи розуміємо, наскільки крихким буває мир. В ім'я наших дітей, в ім'я їх щасливого майбутнього, ми ніколи не повинні забувати гірких уроків цієї війни.

У день скорботи і вшанування, нехай Бог дасть нам миру, мудрості не повторювати помилки минулого та розуміння, що кожне життя – це найвища цінність!

Роганський селищний голова                                                                Марія Черненко