ВІДКРИТИЙ КУБОК РОГАНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ З TAEKWON-DO I.T.F.

Дата: 21.06.2021 15:23

У спортивному залі Пономаренківської загальноосвітньої школі І-ІІІ ст. 19 червня 2021 року КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Роганської селищної ради вдруге провів Відкритий кубок Роганської територіальної громади з Taekwon-Do I.T.F. Спортивне свято відбулося за підтримки Роганської селищної ради та КТ ВГО «Українське Реєстрове козацтво». У змаганнях взяло участь 100 учасників у віці від 5 до 13 років. Головним суддею змагань був суддя міжнародної категорії «А», майстер VII дан Таранін Володимир Степанович.

На змаганнях були присутні:

Заступник Роганського селищного голови з гуманітарних питань і соціально-економічної політики Котелевець Микола Валерійович

Представник Гетьмана КТ ВГО "Українське Реєстрове козацтво" у Східному регіоні, генерал козацтва Пісковацький Юрій Георгійович.

Директор КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Роганської селищної ради Потурнак Світлана Миколаївна.

Результати змагань:

• Власов Тихан – 2 місце туль, 1 місце спаринг;

• Трутнев Денис – 3 місце спаринг;

• Ситник Полина – 3 місце туль, 1 місце спаринг;

• Логінова Ангеліна – 3 місце туль 2 місце спаринг;

• Деуленко Ілья – 1 місце спаринг;

• Калюжна Єлизавета – 1 місце туль, 1 місце спаринг;

• Григоровський Олексій – 2 місце спаринг, 3 місце туль;

• Хроль Артем – 1 місце спаринг;

• Синиця Іван – 2 місце спаринг, 3 місце туль;

• Рурак Михайло –2 місце спаринг, 3 місце туль.

Вітаємо всіх призерів та чемпіонів з перемогами та блискавичними виступами! Бажаємо Вам не зупинятися на досягнутому, ставити амбітні цілі та здобувати нові перемоги.

Дякуємо за спонсорську підтримку КТ ВГО «Українське Реєстрове козацтво» та М'ясокомбінат «М'ясний».