ЗІ СВІТЛИМ СВЯТОМ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ!

Дата: 20.06.2021 08:01

Шановні мешканці Роганської громади! Прийміть щирі поздоровлення з світлим святом, одним з найдивовижніших в православному календарі, Святою Трійцею!

Це свято життя і процвітання, надії і єднання! Для кожного християнина день Святої Трійці це заклик до душевної рівноваги, до шанування моральних норм і загальнолюдських цінностей. День Святої Трійці символізує моральне оновлення, відданість ідеалам добра і справедливості.

У це велике свято, бажаю Вам міцного здоров'я, чистого неба над головою, світла у ваших домах, любові і спокою. Нехай наші думки завжди будуть чистими і добрими, а душа відкрита для допомоги і співчуття. Нехай Свята Трійця оберігає Вас від усіх негараздів!

З повагою

Роганський селищний голова                                           Марія ЧЕРНЕНКО