Роганська селищна військова адміністрація

Харківської області

РОГАНСЬКІ ФУТБОЛІСТИ ВИБОРОЛИ ПЕРЕМОГУ В СПАРТАКІАДІ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТЗАЛУ

Дата: 08.06.2021 09:14
Кількість переглядів: 841

З 4 по 6 червня 2021 року в ШВСМ відбувся фінальний етап змагань з футзалу за програмою Спартакіади з видів спорту серед органів місцевого самоврядування Харківської області.

У фінальному етапі прийняли участь 20 команд, які розіграли нагороди в трьох групах.

Фото без опису

У другій групі у фіналі зустрілися команди Роганської селищної ради та Донецької селищної ради. З рахунком 1:0 перемогла команда Роганської селищної ради. Третє місце посіла команда Нововодолазької селищної ради.

Призери змагань отримали від Управління у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації дипломи та медалі, а переможці кубки.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо подальших перемог!